
Алмазне коло 250/20/76 для заточування прямий профіль
6 847 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: APP250/20/76BAZIS
- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
Кола заточні алмазні
Кола заточні у стандартному виконанні БАЗИС із вмістом алмазу 50% Вам пропонує магазин Шліфгруп.
Алмазні диски заточні призначені для якісного заточування різального інструменту, твердосплавних напайок, загартованої сталі, победитового інструменту. Алмазне коло виробництва Полтавського алмазного заводу відповідає європейським стандартам якості, виготовляється у виконанні двох концентрацій алмазу в робочому шарі.
Заточувальний диск, який має вміст 50% алмазу, має заводське позначення БАЗИС.
Кола заточні з концентрацією алмазу в 100% мають заводську назву СТАНДАРТ.
Алмазні кола у виконанні БАЗИС застосовуються для високоякісних заточувальних робіт, в промисловості, ремонті, побуту.
Шліфувальні кола з алмазного зерна в робочому шарі у виконанні СТАНДАРТ оптимально підійдуть для заточування у виробничих умовах.
Алмаз — найтвердіший матеріал у світі, але має невисоку температуру плавлення — 800 °C, тому заточні алмазні кола повинні працювати на невисокій робочій швидкості — до 3900 обертів/хвилину.
Алмазні диски для заточування встановлюються на точильні установки стаціонарного типу (точило).
Найпопулярнішими формами алмазних кіл є:
1. Алмазне коло чашкового типу — АЧК (12А2-45°);
2. Алмазний диск у формі блюдця, тарілки - алмазна тарілка (12А2-20°);
3. Диск для заточування пилок має робочу частину у формі гострого кута (алмазна пілоточка) — (12R4);
4. Заточувальне коло прямого профілю — АПП (1А1)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 20 мм |
| Призначення | Заточний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь, Метал, Нержавіюча сталь, Сталь |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 76 мм |
| Вид обробки | Шліфування |
- Ціна: 6 847 ₴

