Кошик
256 відгуків
+380680021577
+380990384250

Эльборовые пасти полірувальні в Шлифгруп.

 

Эльборовые пасти для полірування ножів, лез ріжучого інструменту, загартованої, легованої нержавіючої сталі Вам пропонує магазин Шлифгруп виробництва Полтавського алмазного заводу.

   Полірувальні пасти з эльборового порошку розфасовані в баночки по 40 грам, мають різну крупність шліфувального эльборового зерна.

Эльборовые пасти полірувальні

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Пасти з эльборового порошку.

   Пасти з эльборового порошку має щільну мазеобразную консистенцію, виготовляють із зерен ельбор з єднальними жировими складовими.

  

  Ельбор - це абразивний матеріал, який отримують промисловим шляхом з гексагонального нітрид бору при підвищених тисках і температурі.

  Ельбор також має назву борозон, з такими фізичними характеристиками:

 1. Мікротвердість ельбор становить від 8000 до 10000 кг*с/мм*2, - що є практично повним відповідністю твердості найтвердішого мінералу у світі - алмаза. У свою чергу найбільш твердий абразив - алмаз має мікротвердість від 8600 до 10000 кг*с/мм*2;

 

2. Щільність эльборового абразиву становить від 3.45 до 3.54 г/см*3.

 

  Ельборовий порошок, маючи схожі фізико-хімічні характеристики з алмазом, знаходить застосування для виготовлення якісного эльборового інструменту, аналогічного алмазного інструменту: эльборовые точильні круги, різці, свердла, ріжучі леза і пластини, бури.

 

 Для полірувальних і високоточних доводочних операцій кубічний нітрид бору використовується для виготовлення эльборовых паст, які застосовують при поліруванні ножів, стаместок, ріжучих лез, нержавіючої сталі.

  Висока якість полірування досягають, коли абразивні пасти наносять на полірувальні круги: повсть, фетрові круги, тканинні диски, муслиновые круги полірувальні, сизаль.

  Полірувальні пасти з ельбору, як і алмазні пасти мають маркування крупності абразивного зерна згідно з Гост 9206-80 для алмазних порошків: наприклад, 3/2, 7/5, 14/10, 40/28. 

 

 Для розуміння позначення параметрів маркування алмазній, эльборовой полірувальних паст існує таблиця переведення зернистості абразивного.

 

   У магазині Шлифгруп Вам допоможуть зробити правильний підбір доводочних паст із зерен ельбор  для якісної полірування ножів і ріжучого інструменту!

 

 

Категорії
Виробник
  • 10
Фільтри
Діапазон цін, грн.
Масова частка алмазів, %
Мінімальна шорсткість обробленої поверхні, мкм
Максимальна шорсткість обробленої поверхні, мкм
Вага, кг
Об`єм, л
Наявність
  • 12
Країна виробник
  • 10
+380990384250
0680021577
"Шлифгруп" интернет магазин
Владимир
Україна Харківська область Харків
Мапа