Акція

КЛО 40/20/6 Р40 KLINGSPOR Абразивний круг
50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KLOKLING40/20/6P40
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шліфувальні насадки КЛО Клінгспор
Для Вас магазин Шліфгруп радий запропонувати шліфувальні насадки КЛО виробництва Klingspor.
Шліфувальні круги з пелюсток наждачної шкірки на оправі знаходять застосування для делікатної абразивної обробки внутрішніх поверхонь, для шліфування важкодоступних поверхонь, зняття фарби, усунення нерівностей з металевих і неметалевих поверхонь.
Для Вас магазин Шліфгруп пропонує абразивну насадку КЛО торгової марки Клінгспор діаметром 40 мм, висотою наждаку 20 мм, з діаметром державки 6 мм, розміром зернистості абразивного Р80.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Klingspor |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Загартована сталь, Камінь, Кераміка, Лак, Метал, Металопластик, М'яка деревина, Пластик, Сталь |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вид обробки | Шліфування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

