
Електрокорунд ПП 50/32/16 14А коло заточний
45 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PP14A50/32/16
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шліфувальні круги сірі 14А
Шліфувальні круги сірі 14А для абразивної обробки інструментальної сталі та неметалічних поверхонь Ви можете придбати в магазині ШЛІФГРУП.
Абразивні круги з електрокорунду нормального розрізняють за геометричною формою, ступенем зернистості та твердості зв'язки абразивних зерен у шліфувальному інструменті.
Шліфувальні диски на керамічній зв'язці при заточуванні та шліфуванні добре відводять тепло, хімічно стійкі, виробляються у широкому діапазоні геометричних форм та розмірів, стійкі до перепадів температури, мають відносно невисоку вартість.
Шліфгруп пропонує шліфувальні круги з нормального електрокорунду 14А зовнішнім діаметром 50 мм, товщиною 32 мм і внутрішнім діаметром 16 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Товщина | 32 мм |
| Призначення | Шліфувальний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь, Метал, Нержавіюча сталь |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 5032 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Вид обробки | Шліфування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴

