
Відрізні диски на болгарку 125/1,6 НІНДЗЯ
35 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NINJA125/1.6/22.2
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диск відрізний Ніндзя.
Диски відрізні Ніндзя для різання металу Вам пропонує магазин Шліфгроп.
Відрізні круги - це багаточислена, універсальна група абразивного інструменту, призначена для виконання операцій відрізування різних матеріалів.
Диски Ninja застосовуються на ручних КШМ (болгарка) для різання вуглецевих, легованих і конструкційних сталей.
Круги НІНДЗЯ вирізняється стійкістю до великих навантажень і підвищеною безпекою в роботі, не перегріваються й не деформують метал у місці різу.
У магазині ШЛІФГРАП Ви можете придбати абразивні відрізні кола НІНДЗЯ з зовнішнім діаметром 125 мм, внутрішнім діаметром 22.23 і завтовшки 1.6 мм. для якісної різання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Сталь |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴

