
Різання металу болгаркою 230 мм х 2 мм Ninja
55 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NINJA230/2/22.2
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Круги відрізні Ніндзя.
Круги відрізні Ніндзя для різання металу Вам пропонує магазин Шліфгроп.
Відрізні круги - це багаточислена, універсальна група абразивного інструменту, призначена для виконання операцій відрізування різних матеріалів.
Диски Ninja застосовуються на ручних КШМ (болгарка) для різання вуглецевих, легованих і конструкційних сталей.
Круги НІНДЗЯ вирізняється стійкістю до великих навантажень і підвищеною безпекою в роботі, не перегріваються й не деформують метал у місці різання.
У магазині ШЛІФГРАП Ви можете придбати абразивні відрізні кола Ніндзя з зовнішнім діаметром 230 мм, внутрішнім діаметром 22.23 і завтовшки 2 мм. для якісної різання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 2 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Сталь |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Вид обробки | Чистий рез |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴

