
Коло алмазне на точило 50/10/16 50% алмаз
812 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: APP50/10/16BAZIS
- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
Диски заточувальні алмазні
Алмазні диски заточувальні призначені для якісного заточування різального інструменту, твердосплавних напайок, загартованої сталі, победитового інструменту. Алмазне коло виробництва Полтавського алмазного заводу відповідає європейським стандартам якості, виготовляється у виконанні двох концентрацій алмазу в робочому шарі.
Заточний диск, який має вміст 50% алмазу має заводське позначення БАЗИС.
Заточні кола з концентрацією алмазу в 100% мають заводську назву СТАНДАРТ.
Алмазні кола у виконанні БАЗИС застосовуються для високоякісних заточувальних робіт в промисловості, ремонті, побуті. Шліфувальні кола з алмазного зерна в робочому шарі у виконанні СТАНДАРТ оптимально підійдуть для заточування у виробничих умовах.
Алмаз є самим твердим матеріалом у світі, але має невисоку температуру плавлення - 800°C, тому заточувальні алмазні кола повинні працювати на невисокій робочій швидкості - до 3900 обертів/хвилину.
Алмазні диски для заточування встановлюються на точильні установки стаціонарного типу (точило).
Найбільш популярними формами алмазних кіл є:
1. Алмазне коло чашкового типу - АЧК (12А2-45°);
2. Алмазний диск у формі блюдця, тарілки - алмазна тарілка (12А2-20°);
3. Диск для заточування пил має робочу частину у формі гострого кута (алмазна пилоточка) - (12R4);
4. Заточне коло прямого профілю - АПП (1А1)
Алмазні чашки в стандартному виконанні БАЗИС з вмістом алмазу 50% Вам пропонує магазин Шліфгруп.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 10 мм |
| Призначення | Заточний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь, Метал, Нержавіюча сталь, Сталь |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Вид обробки | Шліфування |
- Ціна: 812 ₴

