
Алмазна тарілка 50/7/16 Базис 50% алмаз
743 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ATAR50/16BAZIS
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алмазні кола тарілчасті
Алмазні кола тарілчасті призначені для заточування ріжучого інструменту, твердосплавних напайок, загартованої, нержавіючої сталі,металевих поверхонь підвищеної твердості.
В магазині Шліфгруп Ви можете купити алмазну тарілку заточну діаметром 50 мм з посадковим отвором 16 мм для установки на точило.
Шліфувальні кола алмазні виробництва Полтавського алмазного заводу відповідають високій якості.
Алмазні кола у формі тарілки мають заводське позначення: 12А2-20°.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний завод |
| Товщина | 7 мм |
| Призначення | Заточний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь, Метал, Нержавіюча сталь |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Вид обробки | Шліфування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 743 ₴

