
Алмазний диск тарілчастий 75/6/20 BAZIS
1 031 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ATAR75/20BAZIS
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алмазні диски тарілчасті
Алмазні кола тарілчасті призначені для заточування ріжучого інструменту, твердосплавних напайок, загартованої, нержавіючої сталі,металевих поверхонь підвищеної твердості.
В магазині Шліфгруп Ви можете купити алмазну тарілку заточну діаметром 75 мм з посадковим отвором 20 мм для установки на точило.
Шліфувальні кола алмазні виробництва Полтавського алмазного заводу відповідають високій якості.
Алмазні кола у формі тарілки мають заводське позначення: 12А2-20°.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 6 мм |
| Призначення | Заточний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь, Метал, Нержавіюча сталь, Сталь |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Вид обробки | Шліфування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031 ₴

