Круги для шліфування нержавіючої сталі, ріжучого інструменту
Абразивний диск діаметром 175 мм, завтовшки 13 мм, посадковим отвором 32 мм, зернистістю F40 Вам пропонує магазин Шліфгруп.
Шліфувальні круги з білого електрокорунда 25А застосовують для заточування інструменту, ножей, шліфування нержавіючої сталі.
Круги на точило 175 х 13 х 32 містять абразивні зерна F40, мають форму прямого профілю ПП.
Магазин Шліфгруп пропонує Вам широкий вибір дисків для заточки різних розмірів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Товщина | 13 мм |
| Призначення | Шліфувальний |
| Стан | Новий |
| Зернистість | 40 |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Діаметр зовнішній | 175 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Вид обробки | Шліфування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴


