
Заточний шліфкруг 95А 175 х 8 х 32 F120
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PP95A175/8/32-10P
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Заточка інструмента хромтитаністими шліфкругами
Заточування ріжучого інструмента хромтитаністими шліфкругами є високоефективним завдяки вмісту хрома та титана з електрокорундом.
Магазин Шліфгруп пропонує Вам дрібнозернистий абразивний круг 95А з вмістом зерна 125-100 мікрон (мкм), згідно з ГОСТ 3647-71 це відповідає 10П, а за Євростандартом FEPA - F120.
Шліфувальний круг з електрокорунда з вмістом хрома, титана має такі параметри:
- зовнішний діаметр: 175 мм,
-товщина: 8 мм,
-посадковий діаметр для точильного обладнання: 32 мм.
Для Вас магазин Шліфгруп пропонує професійний підбір кругів для заточування ріжучого інструменту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Товщина | 8 мм |
| Призначення | Заточний |
| Стан | Новий |
| Зернистість | 120 |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Діаметр зовнішній | 175 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Вид обробки | Шліфування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

