
Диск алмазний 200/4/32 пилоточка
2 370 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: APILOTOCH200/32BAZIS
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алмазні круги для заточування пил
Алмазні круги для заточування пил Полтавського алмазного заводу мають форму круга, у якого є гостра робоча частина ( 20° ) по зовнішньому діаметру.
Алмазні пілоточки встановлюють на верстати для заточування ріжучих зубів відрізних дисків по дереву, алюмінію, пластику.
Магазин Шліфгруп пропонує Вам точильні алмазні диски з концентрацією алмазу 50% у виконанні БАЗИС для якісної заточування пив зовнішнім діаметром 200 мм, з внутрішнім посадковим отвором 32 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 4 мм |
| Призначення | Заточний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Дерево, Метал, Пластик |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Вид обробки | Шліфування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 370 ₴

