Новинка

Заточний брусок 70х25х8 120гріт
50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BP70/25/8VULK120-16P
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Брусок для заточування
Абразивні бруски в широкому асортименті розмірів Вам пропонує магазин Шліфгруп.
Заточний вулканітовий брусок легко використовувати завдяки своїм зручним розмірам і формі.
Розміри каменя (70х25х8 мм) забезпечують зручність в користуванні
Він легко поміщається в руці, що робить процес заточування ножів більш комфортним.
Ви зможете легко повернути гостроту вашим ножам і інструментам в домашніх умовах.
Заточний брусок має такі розміри:
- довжина 70 мм;
- ширина 25 мм;
- товщина 8 мм;
- абразивна зернистість 120 гріт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Область застосування | Сталь, Чавун, Латунь, Бронза, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Матеріал | Електрокорунд |
| Зернистість | 120 |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 8 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴

