Новинка

Шліфувальний круг ПВ 40х50х13 25А
141 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PV25A40/50/13
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Заточний круг з виточкою
Абразивні диски для шліфування, заточування інструменту Вам пропонує магазин Шліфгруп.
Шліфувальний круг 40х50х13 з білим електрокорундом - це абразивний інструмент, який використовується для шліфування, заточування різних інструментів, таких як ножі, свердла, свердла, стамески.
Білий електрокорунд, як правило, складається з оксиду алюмінію (Al2O3) і є одним із найпоширеніших матеріалів для виробництва абразивних інструментів. Він добре підходить для заточування та шліфування різних матеріалів, включаючи метал, скло та кераміку.
Заточувальний диск має такі розміри:
- зовнішній діаметр 40 мм;
- товщина 50 мм;
- внутрішній діаметр 13 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Заточний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Вид обробки | Шліфування, Зачистний |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Товщина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴

