Новинка

КЛО шліфувальний на дремель 20х20х6 Р80
16 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KLO20/20/6P80
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Радіальний наждачний круг
Пелюсткові абразивні круги (КЛО) в широкому асортименті Вам пропонує магазин Шліфгруп.
КЛО випускаються в різних діаметрах і з різною зернистістю, що дозволяє вибрати потрібне коло для конкретної задачі.
Пелюстки відносно гнучкі, що дозволяє їм підлаштовуватися під форму поверхні, що обробляється і зменшує ймовірність пошкодження заготовки.
Пелюстковий круг має такі параметри:
- діаметр 20 мм;
- товщина 20 мм;
- діаметр штока 6 мм,
- зернистість Р80.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Алюміній, Графіт, Камінь, Плитка |
| Вид обробки | Шліфування, Зачистний |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 20 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Зернистість | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴

