Новинка

Абразивний круг на оправі КЛО 35х40х6 Р80
25 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KLO35/40/6Р80
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шліфувальні круги на оправі
Магазин Шліфгруп пропонує Вам широкий асортимент пелюсткових кругів на оправі.
Абразивне коло на оправці КЛО 35х40х6 Р80 - це конкретний тип пелюсткового шліфувального кола з оправкою, призначений для обробки різних матеріалів.
Пелюстки виготовлені з абразивного матеріалу електрокорунд.
Пелюстковий круг має такі параметри:
- діаметр 35 мм;
- товщина 40 мм;
- діаметр штока 6 мм,
- зернистість Р80.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Алюміній, Камінь, Бетон, Плитка |
| Вид обробки | Шліфування, Зачистний |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Зернистість | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴

