Новинка

Радіальний наждачний круг КЛО 35х30х6 Р80
23 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KLO35/30/6P80
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шліфувальний круг на дремель
КЛО круги шліфувальні на оправі Вам пропонує магазин Шліфгруп.
Радіальний наждачний круг КЛО 35х30х6 Р80 призначений для використання з дрилем та іншими електроінструментом.
Таке коло підходить для різних шліфувальних та зачистних робіт, зокрема для обробки металу, дерева та інших матеріалів.
Пелюстковий круг має такі параметри:
- діаметр 35 мм;
- товщина 30 мм;
- діаметр штока 6 мм,
- зернистість Р80.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Графіт, Камінь, Плитка |
| Вид обробки | Шліфування, Зачистний |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Діаметр внутрішній | 6 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Зернистість | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 ₴

