Новинка

Алмазний диск 100/6R3/10 радіусний 1FF1 100%
1 943 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ALM/1FF1/100/6R3/10
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коло радіусне алмазне
Диски радіусні алмазні 1FF1 Вам пропонує магазин Шліфгруп.
Радіусні диски з профілем 1FF1 мають спеціальну геометрію, яка забезпечує точне шліфування канавок, профілів.
Ці диски особливо корисні при обробці твердих сплавів, важкооброблюваних матеріалів.
Алмазний диск має такі параметри:
- Діаметр зовнішній - 100 мм;
- Діаметр внутрішній - 10 мм;
- Товщина - 6 мм;
- Радіус робочої частини - 3 мм;
- зернистисть - 100/80, 125/100, 160/125.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Сталь |
| Вид обробки | Пазование, Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Зернистість | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 943 ₴

