Новинка

Алмазне радіусне коло 125/5/R2.5/32 1FF1
1 587 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ALM/1FF1/125/5R2.5/32
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алмазний диск 1FF1
Шліфувальні алмазні диски Вам пропонує магазин Шліфгруп.
Алмазні радіусні диски типу 1FF1 використовуються для високоточного шліфування в різних завданнях, включаючи шліфування стружколамаючих канавок в ріжучому інструменті, шліфування фасонних профілів.
Радіусні диски з профілем 1FF1 мають спеціальну геометрію, яка забезпечує точне шліфування канавок та профілів.
Алмазний диск має такі параметри:
- Діаметр зовнішній - 125 мм;
- Діаметр внутрішній - 32 мм;
- Товщина - 5 мм;
- Радіус робочої частини - 2.5 мм;
- зернистисть - 100/80, 125/100, 160/125.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Вид обробки | Пазование, Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Зернистість | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 587 ₴

