Новинка

Диск радіусний алмазний 150/2R1/32 1FF1
2 168 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ALM/1FF1/150/2R1/32
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алмазний коло 14FF1
Алмазні радіусні диски 1FF1 шліфувальні Вам пропонує магазин Шліфгруп.
Радіусні диски широко використовуються для шліфування стружколамаючих канавок на ріжучому інструменті.
Конструкція диска -тонкий профіль, який дозволяє досягати високої точності під час обробки важкодоступних ділянок.
Алмазний диск має такі параметри:
- Діаметр зовнішній - 150 мм;
- Діаметр внутрішній - 32 мм;
- Товщина - 8 мм;
- Товщина робочої частини - 2 мм;
- Радіус робочої частини - 1 мм;
- Зернистість - 100/80, 125/100, 160/125.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Вид обробки | Пазование, Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Зернистість | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 168 ₴

