Новинка

Алмазний радіусний диск 150/12R6/32 Полтава 1FF1
4 262 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ALM/1FF1/150/12R6/32
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коло алмазне радіусне
Алмазні диски в широкому асортименті розмірів для Вас в магазині Шліфгруп.
Диски такого типу ідеально підходять для точної обробки металів, особливо коли необхідно виконати шліфування у місцях зі складною геометрією.
Радіус алмазного диска вказує на кривизну робочої поверхні. У цьому випадку радіус 6 мм, що дозволяє виконувати шліфування з малим радіусом закруглення.
Це важливо для обробки складних форм та профілів.
Алмазний диск має такі параметри:
- Діаметр зовнішній - 150 мм;
- Діаметр внутрішній - 32 мм;
- Товщина - 12 мм;
- Радіус робочої частини - 6 мм;
- Зернистисть - 100/80, 125/100, 160/125.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Зернистість | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 262 ₴

