Чашка 25А циліндрична 80х40х20 заточна
190 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CHASH-CIL25A80/40/20
Чашка 25А циліндрична 80х40х20 заточнаГотово до відправки
190 ₴
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чашка 25А циліндрична 80х40х20 заточна
Магазин Шліфгруп пропонує шліфувальні, заточні кола у формі чашки.
Абразивні диски у формі циліндра виготовлений з білого електокорунда 25А.
Застосовується для шліфування виробів зі сталі різних марок, відмінно заточує ріжучий інструмент..
У магазині Шліфгруп Ви можете придбати коло для заточування з такими параметрами:
- Зовнішний діаметр:80 мм;
- Внутрішній посадковий діаметр: 20 мм;
- Висота: 40 мм;
- Форма диска: циліндр;
- Матеріал: білий електрокорунд 25А;
- Призначення: шліфування, заточування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Чашка |
| Тип профілю | Циліндричний |
| Область застосування | Сталь, Чавун, Алюміній, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Матеріал | Електрокорунд |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота робочої частини | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴

