
Круг для заточування ланцюгів 95 х 3.2 х 10 сірий електрокорунд нормальний
90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ZATCEP100/3.2/10SER
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Круги для заточування ланцюгів бензопил
Круги для заточування ланцюгів бензопил для встановлення на заточувальні верстати Вам пропонує магазин Шліфгруп.
Заточні диски застосовують для заточування ланцюгів для бензопил, які допомагають якісно та довго здійснювати різання дерева.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Заточний |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Товщина | 3.2 мм |
| Матеріал кола | Електрокорунд |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обробки | заточка |
| Основні | |
| Діаметр посадкового отвору | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴


