
Абразивний круг 200/20/32 F220 вулканит
460 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VULKPP200/20/32F220
+380 (68) 002-15-77
+ Телеграм- +380 (99) 038-42-50+ Viber
- +380 (67) 974-70-16+ Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вулканітові круги полірувальні
Вулканітові круги полірувальні Вам радий запропонувати магазин Шліфгруп.
Шліфувальні диски на вулканітовій зв'язці знаходять широке застосування для чистового шліфування і полірувальних операцій виробів з різних матеріалів. Головними характеристиками при підборі кола на вулканітовій зв'язці є абразивна зернистість і геометричні параметри круга.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Обробка матеріалу | Метал, Загартована сталь, Нержавіюча сталь, Сталь |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Вид обробки | Шліфування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴

